آموزش یقه آفشولدر پرنسسی در برنامه به خانه برمی گردیم

آموزش طراحی و دوخت یقه آفشولدر پرنسسی با دامن چین دار بدون درز

آموزشکده هنردوز در سال ۹۶ توسط استاد فاطمه الهام نیا تاسیس شد . این مجموعه با بیش از ۲۰ سال تجربه و اطلاعات ارزنده‌ در زمینه طراحی و دوخت انواع لباس‌ها در سایت هنردوز فعالیت دارد. از آموزش‌های استاد الهام‌نیا می‌توان به دوره‌های متعددی از جمله تکنیک‌های فشن اوریگامی ، فول فشن و دوخت لباس‌های فاخر اشاره کرد. استاد الهام‌نیا مبدع سبک کوبیک و پازلینگ در خیاطی هستند. همچنین، ایشان ترجمه کتاب‌های پترن مجیک را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند که در این کتاب‌ها به صورت تخصصی به مباحث حجمی سازی لباس پرداخته است.

استاد الهام‌نیا، علاوه بر تحصیلات دانشگاهی و تدریس در دانشگاه معتبر ایران از تجربه بسیار بالایی در زمینه طراحی و دوخت انواع لباس‌های حجمی برخودار هستند و در سال 2023 به جشنواره ازمیر ترکیه (لباس شب و عروس) دعوت شده‌اند و همچنین با برپایی وبینارهای مزونداری و آموزش‌های ویژه به هنرجویان خود از آنها حمایت می‌کنند. ایشان به عنوان مربی برتر در کشور کانادا شناخته شده اند. هنرجویان و دانشجویانی که در سایت هنردوز تحت تعلیم آموزش‌های استاد الهام‌نیا به هنر خیاطی دست پیدا کرده‌اند، بسیار موفق و در سطح کشور مزون‌دار معروف ودر زمره کارآفرینان موفق هستند.


مدل روژان

برای مشاهده فیلم آموزش لباس پرنسسی در برنامه به خانه برمی‌گردیم کلیک کنید

با توجه به مهارت‌ها و تجربیات موفق استاد در زمینه طراحی و دوخت لباس، صدا و سیمای جمهوری اسلامی مجدد جهت مصاحبه و آموزش خیاطی در برنامه به خانه برمی‌گردیم در تاریخ 1403/4/9 از ایشان دعوت به عمل آورده است.

به اطلاع هنرجویان عزیز می‌رساند برای دریافت آموزش‌های استاد از طریق شبکه سراسری و دریافت تکنیک‌های جدید آموزشی ساعت 5 بعدازظهر برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید به نحو شایسته‌ای از این برنامه نکته‌برداری نموده و به دانش خیاطی خود اضافه کنید.